Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

 

 

PROPOZICE

  1. 58. ročníku přespolního běhuŘíp - Roudnice nad Labem

a Roudnice nad Labem - Říp - Roudnice nad labem

 

DATUM:Sobota 28.dubna 2018

MÍSTO:              Tyršův stadion Sokolská 1284

413 01 Roudnice n.L. (adresa přihlášek )

tel.412 871 595 , 723 556 242

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

PREZENCE:      od 8,00 do 8,45 hodin -žactvo a dorost,

ostatní do 9,30 hod. (po termínu 100 Kč).

STARTOVNÉ:   žactvo + dorost20 Kč, dospělí 50,- Kč.

KATEGORIE                                                   ROČNÍK             TRAŤ

Předškolní                                        2013 a mladší       300m(1xTS)

Elévové mladší                                2010 – 2012                  600m (2xTS)

Elévové starší                                   2008 – 2009                 900m(3xTS)         Mladší žactvo                                   2005 - 2007                 1 800m

Starší žactvo                                     2003 - 2004                 2 500m

Dorost                                              2001 - 2002                 3 900m

Žákovské kategorie a dorost jsou hodnoceny a vyhlášeny samostatně

Hlavní závody:

              VYTRVALCI              muži, ženy 2000 a starší       15 200m

              MÍLAŘI                      muži, ženy 2000 a starší       8 700m

Mílaři, muži a ženy jsou rozděleny do kategorií veteránů IAAF:

DESETILETÉČLENĚNÍ: muži a ženy běží a jsou hodnoceni společně

                   A ( do 34 let)                                      ročník1984- 2000

                   B ( 35 - 44 let)                                    ročník1974- 1983

                   C ( 45 - 54 let)                                     ročník1964- 1973

                   D ( 55 - 64 let)                                    ročník1954- 1963

                   E( 65 - 74 let)                                      ročník1944- 1953

a muži ještě:

                   F( 75 - 84 let)                                      ročník1943 a starší

jen tři nejrychlejší ženy z obou závodů (kategorie vytrvalkyně a mílařky) budou vyhlášeny samostatně .

================================================

TRAŤOVÝ REKORD

 15 200 metrů - Smrčka Miloš Tourist Říčany1995 - 49:32

8 700 metrů - Klesnil Ivo AC Kablo Kladno 1997 - 26:18

 

CENY : První tři závodníci v každé kategorii obdrží upomínkové ceny a diplom, podmínkou je start minimálně tří závodníků, jinak budou hodnoceni v nejblíže nižší kategorii.

FINANČNÍ ODMĚNY: budou vyplaceny za první tři místa a nejlepší časy v absolutním hodnocení (výše podle počtu účastníků),v hlavních závodech vytrvalců ( 15200 m) a mílařů (8700 m ).

ČASOVÝ POŘAD:

       Čas:    Kategorie:                    Trať :                  Místo startu:

9,00  Předškolní                     300 m                            Tyršův stadion

9,15  Elévové mladší              600 m                  Tyršův stadion

9,30  Elévové starší                900 m                            Tyršův stadion

9,40  Mladší žactvo                1 800m                U křížku

9,40  Starší žactvo                  2 500m                U křížku

10,00 Dorost                           3 900m                Alej. Sv.Čecha

10,35 Mílaři - M, Ž                  8 700m                Hora Říp

10,45 Vytrvalci-M, Ž               15 200m              Tyršův stadion

 

DOPRAVA :k místu startu je zajištěna doprava od Tyršova stadionu.

 9,15 hodin pro startující na1 800 a 2 500 metrů

 9,45 hodin pro startující na 3 900 a 8 700 metrů.

ŠATNY :v prostoru Tyršova stadionu, včetně sociálního zařízení a občerstvení.

TRATĚ: trať pro nejmenší – 1 kolo na Tyršově stadionu

tratě 600 a 900 m - běžecká dráha Tyršova stadionu,

1 800 a 2 500 m - po silnici, parkem,závěr ulicemi města na Tyršův stadion.

3 900, 8 700 a 15 200 m-zvlněný profil s táhlými klesáními a stoupáními, částečně rovina, po polních cestách a závěr po trati1 800 m.

POZOR:každý závodník je povinen dodržovat v zájmu své bezpečnosti pravidla silničního provozu a pokyny pořadatelů.

Všechny závodníky srdečně vítá a přeje jim úspěšný závod

výbor Tělocvičné jednoty Sokol Roudnice nad Labem.

 

Více informací na www.sokolroudnicenl.cz

 

 


 

PŘEHLED vítězů jednotlivých kategorií

 

  1. I. 1928 Chotěbořský SKV    Žižkov            II. 1929 Chotěbořský             SKV Žižkov  

III.1930 Žák               AC Sparta                  IV.1931 Frankl                      SK H.Praha

  1. V. 1932 Žák AC Praha VI.1933 Bloman                    VŠ Praha

VII. 1934 Hron          VŠ Praha                    VIII.1935 Hron                     VŠ Praha

IX.1936, Hošek          SK Kladno                 X. 1937 Hošek                       SK Kladno

  1. XI. 1938 Hošek SK Kladno XII.1939 Černý                     JS Praha

XIII.1940 Hošek        SK Kladno                 XVI.1976 Koliha                   RH Ústí n.L.

OD ROKU1977  BYL ZÁVOD ROZDĚLEN NA DVA HLAVNÍ

8 700 m

15 200 m

1977

Pelikán

SCHZ Lovosice

Mládek

SCHZ Lovosice

1978

Pelikán

SCHZ Lovosice

Vach

SCHZ Litvínov

1979

Machain

Sparta Praha

Koliha

RH Ústí n.L.

1980

Pelikán

SCHZ Lovosice

Mládek

SCHZ Lovosice

1981

Pelikán

SCHZ Lovosice

Koliha

RH Ústí n.L.

1982

Pelikán

SCHZ Lovosice

Zwiefelhoffer

RH Ústí n.L.

1983

Bělohlávek

SCHZ Lovosice

Jelínek

SL.Liberec

1984

Varhola

Sokol Zálezly

Mayer

Spol.Neratovice

1985

Trejbal

SCHZ Lovosic

Pechek

Nová Včelnice

1986

Trejbal

SCHZ Lovosice

Mayer

Spol.Neratovice

1987

Trejbal

SCHZ Lovosice

Malý

Slavoj Úštěk

1988

Musil

Slavoj Úštěk

 Malý

Slavoj Úštěk

1989

Čížek

Sp.Praha 4

Šulc

SCHZ Litvínov

1990

Čížek

Sp.Praha 4

Šulc

SCHZ Litvínov

1991

Ladnar

Sp.Roudnice n.L.

Šulc

SCHZ Litvínov

1992

Malý

Slavoj Úštěk

Kadlec

Slavoj Úštěk

1993

Dius

ZL.Ústí n.L.

Chramosta

AC Rumburk

1994

Šajgal

AC Poldi Kladno

Mráček

KPBKÚ Mělník

1995

Klesnil J.

AC Poldi Kladno

Smrčka

Tourist Říčany

1996

Klesnil I.

AC Poldi Kladno

Vinš

AC Poldi Kladno

1997

Klesnil I.

AC Poldi Kladno

Dunkaj

AC Rumburk

1998

Michálek

Sokol Mělník

Chramosta

AC Rumburk

1999

Michálek

Sokol Mělník

Klesnil I.

Kablo Kladno

2000

Klesnil I.

Kablo Kladno

Málek

Veltrusy

2001

Michálek

Sokol Mělník

Wipler

AK Bílina

2002

Šajgal

AC Kladno

Ledvorský

HC Ob.Hv.Pha.

2003

Michálek

Sokol Mělník

Lenca

krb. Koberovy

2004

Michálek

Sokol Mělník

Minařík

Jiskra Harachov

2005

Svoboda

Hvězda Pardubice

Michálek

Sokol Mělník

2006

Michálek

Sokol Mělník

Beran

Loko Trutnov

2007

Michálek

Sokol Mělník

Beran

Loko Trutnov

2008

Michálek

Sokol Mělník

Beran

Loko Trutnov

2009

Michálek

Sokol Mělník

Daňko

Triclub

2010

Michálek

Sokol Mělník

Veber

Tatra Chodov

2011

Michálek

Sokol Mělník

Minařík Petr

AK Zlín

2012

Bureš

Liga 100 Praha

Daňko

Labe Triklub

2013

Michálek

Sokol Mělník

Štukbauer

Hospic Kralupy

2014

2015

Svoboda M.

Bureš Martin

Hvězda Pardubice

Sokol Kbely

Rektor

Chramosta Jar.

Modřany

JABOJA Team

2016

Michálek Michal

Mlazice

Chramosta jar.

JABOJA Team

2017

Martin Bureš

Sokol Kbely

Petr Hatina

Sokol Cítov

                                   

Attachments:
Download this file (Běh Říp - RCE 2018- propozice.doc)Opravené propozice [ ]495 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Žádné události k zobrazení

Kalendář akcí

září 2018
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de