Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol
Velikonoční běh do schodů 25.ročník  
Sokol Roudnice n.L. (zkrácená trať)      14:4.2019  
Ročník st.č Příjmení a jméno   Příslušnost čas Pořadí
Předškoláci (2014 a mladší)        
2014 57 Jindrák Patrik Sokol Roudnice 01:26,8 1
2014 66 Došek Radovan Sokol Roudnice 01:40,9 2
             
Předškolačky (2014- a mladší)        
2014 59 Špinerová Soňa SK Bezděkov 01:14,1 1
2018 63 Votavová Jinřiška Sokol Roudnice 01:40,7 2
2016 62 Votavová Libuška Sokol Roudnice 01:58,8 3
2014 51 Minářová Sofie Roudnice 02:09,3 4
             
Elévky mladší (2011-2013)        
2011 52 Jandová Zuzana Sokol Roudnice 00:59,1 1
2011 64 Tremlová Tereza Sokol Roudnice 01:03,1 2
2011 58 Čepková Kristýna Sokol Roudnice 01:05,2 3
2012 54 Purchartová Amalie Račice 01:05,9 4
2011 56 Štorková Veronika Sokol Roudnice 01:15,1 5
             
Elévové mladší (2011-2013)        
2012 60 Špiner Vilém SK Bezděkov 00:56,9 1
2012 55 Klempt Filip Dobříň 01:02,4 2
2011 67 Zeman Luboš Sokol Roudnice 01:03,5 3
2011 65 Došek Tadeáš Sokol Roudnice 01:04,4 4
2011 50 Rott Adam Sokol Roudnice 01:05,4 5
2012 70 Maneth Tonda SK Bezděkov 01:11,6 6
2013 69 Marek Lukáš Sokol Roudnice 01:23,0 7
             
Elévové  starší (2009-2010)        
2009 1 Záveský Šimon Sokol Mšené Lázně 00:46,4 1
2009 53 Janda Viktor Sokol Roudnice 00:53,7 2
2010 61 Špiner Robin SK Bezděkov 00:54,5 3
2009 68 Marek Tomáš Sokol Roudnice 01:00,4 4
             
Mladší žákyně (2006-2008)        
2006 4 Klepáčová Natalie ASK Lovosice 00:38,8 1
2006 19 Rychetská Rozalie Sokol Rce -Atletika 00:40,8 2
2007 15 Šťastná Nela Sokol Rce -Atletika 00:45,4 3
2006 17 Tremlová Markéta Sokol Rce -Atletika 00:45,8 4
2008 16 Tremlová Zuzana Sokol Roudnice 00:46,9 5
             
Mladší žáci (2006-2008)        
2006 20 Rychetský Jonáš Sokol Rce-atletika  00:37,2 1
2008 8 Jindrák Michal Sokol Rce-atletika  00:46,7 2
2006 6 Růžička Jiří BA Roudnice 00:47,3 3
2006 14 Klempt Dominik Sokol Rce-atletika  00:56,2 4
2007 10 Čepek Vojta Sokol Roudnice 01:01,1 5
2008 9 Havlíček Jiří Sokol Roudnice 01:02,4 6
2008 7 Růžička Aleš BA Roudnice 01:04,8 7
             
Starší žákyně (2004-2005)        
2005 3 Liscová lucie Sokol Rce-atletika  00:41,8 1
2005 1 Douchová Hana Sokol Rce-atletika  00:44,9 2
             
Starší žáci (2004-2005)        
2005 2 Doucha Daniel Sokol Rce-atletika  00:35,6 1
2004 21 Justa Adam ASK Lovosice 00:38,1 2
2004 13 Marek  David Sokol Rce-atletika  00:38,5 3
2005 5 Klepáč pavel Brozany 00:53,5 4
             
             
Ženy (2001 a starší)          
1980 18 Tremlová Kateřina Roudnice 00:38,8 1
1978 11 Špinerová Simona Roudnice 00:42,7 2
1992 22 Moravcová Tereza Sokol Roudnice 00:46,9 3
             
Muži (2000 a starší)          
1977 12 Pancl Martin VK Roudnice 00:36,5 1
1983 23 Moravec Jaroslav Bohušovice 00:38,1 2
1981 79 Maneth Petr Roudnice 00:38,9 3
             
             
             
Závody se konaly za polojasného počasí, teplota 5°C, závody proběhly bez úrazu.    
Celkem se zúčastnilo 46 závodníků, všichni závod dokončili.    
             
             
             
             
  J.Nekovář     Z.Jíše    
  Vrchní časoměřič   Ředitel závodu    
             
Attachments:
Download this file (beh_schody2019.pdf)Výsledky ve formátu PDF[ ]25 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00
Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00
Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00
Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00
Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00
Atletické soustředění
po 26 srp
08:30 - 12:00

Kalendář akcí

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de