Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol
             
    Běh parkem 7.10.2018  
      10.ročník      
             
Pořadí Rok narození St. číslo Jméno Příjmení Tým Čas
Běh: 200 m     Přeškolní dívky      
1. 2012 13 Vilém Špinerová Sokol Roudnice 00:26,6
2. 2012 54 Lukáš Noga Roudnice 00:29,8
3. 2012 21 Matyáš Kolesár Sokol Roudnice 00:31,1
4. 2014 35 Patrik Jindrák Roudnice 00:43,4
5. 2013 40 Jan Choutka BA Sparta Praha 00:43,7
6. 2015 54 Alex Justa Bohušovice 00:51,4
             
Běh: 200 m     Přeškolní dívky      
1. 2012 12 Štěpánka Skokanová Sokol Rce Atletika 00:26,5
2. 2012 22 Luisa Dořáčková Sokol Mšené Lázně 00:28,5
3. 2012 42 Elen Švecová Sokol Rce Atletika 00:31,1
4. 2014 14 Soňa Špinerová Sokol Roudnice 00:34,1
             
             
             
Běh: 600 m     Elévky mladší      
1. 2010 31 Mariana Rychetská Sokol Rce Atletika 02:27,9
2. 2010 6 Barbora Vérová ZŠ Úštěk 02:38,7
3. 2010 5 Amálie Pánková Úštěk 02:41,9
4. 2011 7 Marie Lišková ZŠ Úštěk 02:42,4
5. 2011 25 Adéla Hyšplerová Sokol Travčice 02:42,9
6. 2011 45 Tereza Tremlová Sokol Roudnice 02:45,6
7. 2011 1 Kristýna Čepková Sokol Roudnice 02:46,7
8. 2010 26 Nikola Zámeslická Lovosice 03:02,0
9. 2011 8 Marie Kailová ZŠ Úštěk 03:03,3
             
             
Běh: 600 m     Elévové mladší      
1. 2010 36 Jan Gala Bříza 02:15,7
2. 2010 39 Marek Choutka BA Sparta Praha 02:19,7
3. 2010 20 Robin Špiner Sokol Roudnice 02:31,1
4. 2010 55 Jakub Noga Roudnice 02:35,8
5. 2011 9 Šimon Grunt ZŠ Úštěk 02:37,3
6. 2011 51 Rostislav  Masiar Sokol Roudnice 02:42,2
             
             
Běh: 850 m     Elévky starší      
1. 2008 2 Elena  Kutíková ZŠ Úštěk 03:44,7
2. 2008 27 Barbora Hyšplerová Sokol Trávčice 04:00,7
3. 2008 3 Tereza Lepšíková ZŠ Úštěk 05:03,2
             
             
             
             
             
Běh: 650 m     Elévové starší      
1. 2008 37 Petr Gala Bříza 03:38,7
2. 2008 33 Jan Skokan Sokol Roudnice atletika 03:40,6
3. 2008 47 Adam Král Sokol Roudnice atletika 03:47,1
4. 2009 28 Filip Švec Sokol Roudnice atletika 03:52,3
5. 2008 34 Michal Jindrák Sokol Roudnice atletika 04:00,5
6. 2008 33 Jan Šimral Sokol Roudnice atletika 04:06,2
7. 2008 48 Dalibor Hrzán Sokol Roudnice atletika 04:17,2
8. 2008 19 Eliáš Chvojka Sokol Roudnice atletika 04:55,2
9. 2009 20 Tadeáš Kolesár Sokol Roudnice 09:01,9
             
Běh: 1200 m     Mladší žákyně      
1. 2006 38 Natalie Klepáčová ASK Lovosice 03:20,0
2. 2005 18 Lucie Liscová Sokol Roudnice 03:31,0
3. 2006 29 Rozalie  Rychetská Sokol Roudnice atletika 03:41,0
4. 2005 59 Hana Douchová Sokol Roudnice atletika 03:45,0
5. 2006 46 Markéta Tremlová Sokol Roudnice atletika 03:47,0
6. 2005 57 Markéta Keltnerová Sokol Roudnice 03:58,0
             
             
Běh: 1200 m     Mladší žáci      
1. 2006 30 Jonáš Rychetský Sokol Roudnice atletika 03:12,0
2. 2005 58 Daniel Doucha Sokol Roudnice atletika 03:24,0
3. 2006 6 Jakub Kadlec Sokol Roudnice atletika 03:33,0
4. 2006 5 Dominík  Klempt Sokol Roudnice atletika 03:49,0
             
Běh: 2300 m     Starší žáci      
1. 2004 53 Adam Justa ASK Lovosice 06:45,0
             
Běh: 3400 m     Starší žákyně      
1. 2004 23 Valentina Dvořáková Sokol Mšené Lázně 12:32,0
             
             
             
Běh: 3400 m     Ženy      
1. 1994 50 Alexandra Vajdlová Roudnice 11:09,0
2. 2006 66 Natálie  Klepáčová ASK Lovosice 11:10,4
3. 2004 23 Dvořáková  Valentýna Sokol Mšené lázně 12:32,4
4. 1978 16 Simona Špinerová Roudnice Bezděkov 12:42,5
5. 1981 28 Markéta Hyšplerová Trávčice 13:17,6
6. 1986 61 Michaela Šindelářová Roudnice 14:05,8
7. 1992 65 Tereza Moravcová Kyškovice 16:36,0
             
             
Běh: 3400 m     Muži      
1. 1992 49 Antonio Loškovski Sokol Roudnice 09:28,0
2. 1973 60 Michal Michálek Sokol Mlazice 09:35,7
3. 1967 62 Vladimír  Valtr Roudnice 11:03,0
4. 1978 44 Petr Švec Roudnice 11:18,6
5. 1976 41 Roman Choutka Praha 11:35,8
6. 1972 24 Petr Dvořák Sokol Mšené lázně 12:11,3
7. 1983 63 Jaroslav Moravec Bohušovice 13:58,9
8. 1962 64 Zdeněk Jíše Sokol Roudnice atletika 14:25,5
9. 1977 17 Martin Pancl Roudnice 14:49,7
Attachments:
Download this file (BehParkem2018.xls)Výsledky běhu ve formátu Excel[ ]39 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Běh okolo Hasy 31/12/2019 09:00 12 Běh okolo Hasy

Nejbližší akce

Běh okolo Hasy
po 31 pro
09:00 - 12:00

Kalendář akcí

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de