Kino Sokol

Program kina 31.12.2017 18:00 18 Dnů Program kina

Foto z běhu naleznete na rajčeti . Opravené výsledky (přehozené časy u dvou mužů) jsou v tabulce.

             
    Běh parkem 1.10.2017  
      9.ročník      
             
Pořadí Rok narození St. číslo Jméno Příjmení Tým Čas
             
Běh: 230 m     Elévky mladší      
1. 2009 38 Zuzana Vaňurová Roudnice 00:37,0
2. 2010 32 Mariana Rychetská Roudnice 00:39,0
3. 2010 40 Karolína Sobotková Roudnice 00:41,2
4. 2011 10 Barbora Vérová ZŠ Úštěk 00:45,6
5. 2011 9 Marie Lišková ZŠ Úštěk 00:46,4
6. 2012 1 Štěpánka Skokanová Roudnice 00:47,0
7. 2012 29 Elen Švecová Roudnice 00:53,9
8. 2011 8 Jana Vérová ZŠ Úštěk 01:05,8
9. 2014 18 Soňa Špinerová Roudnice 01:10,5
             
             
Běh: 320 m     Elévové mladší      
1. 2009 28 Filip Švec Roudnice 01:03,5
2. 2010 20 Robin Špiner Roudnice 01:12,2
3. 2011 45 Martin Hřeben ZŠ Úštěk 01:16,3
4. 2011 11 Šimon Grunt ZŠ Úštěk 01:20,6
5. 2012 19 Vilém Špiner Roudnice 01:24,9
             
             
             
Běh: 650 m           Elévky starší
1. 2008 46 Elena  Kutíková ZŠ Úštěk 02:26,2
2. 2007 24 Klaudie Kršová Sokol Roudnice atletika 02:27,9
3. 2007 26 Nela Štastná Sokol Roudnice atletika 02:28,7
4. 2008 15 Linda Krátká Roudnice 02:55,1
5. 2008 39 Tereza Lepšíková ZŠ Úštěk 03:09,1
             
             
             
Běh: 650 m           Elévové starší
1. 2007 27 Filip Čížek Sokol Roudnice atletika 02:12,9
2. 2007 3 Jan Chabada Sokol Roudnice atletika 02:21,0
3. 2008 2 Jan Skokan Sokol Roudnice atletika 02:23,5
4. 2008 4 Michal Jindrák Sokol Roudnice atletika 02:31,7
5. 2008 12 Oldřich Liška ZŠ Úštěk 02:32,1
6. 2008 7 Ivan Fary Sokol Roudnice atletika 02:35,0
MS 2009 28 Filip Švec Sokol Roudnice atletika 02:29,7
             
Běh: 930 m           Mladší žákyně
1. 2006 44 Natalie Klepáčová ASK Lovosice 03:51,9
2. 2005 14 Kateřina  Šulíková ZŠ Úštěk 03:53,2
3. 2005 47 Eliška Junková ZŠ Úštěk 03:59,6
4. 2006 33 Rozalie  Rychetská Sokol Roudnice atletika 04:07,0
5. 2006 13 Barbora Kálesová ZŠ Úštěk 04:22,2
6. 2006 34 Irena Pavlíčková Sokol Roudnice atletika 04:30,5
             
             
Běh: 1100 m           Mladší žáci
1. 2006 35 Jonáš Rychetský Sokol Roudnice atletika 03:41,3
2. 2004 41 David Marek Sokol Roudnice atletika 03:45,2
3. 2006 6 Jakub Kadlec Sokol Roudnice atletika 03:48,8
4. 2005 16 Štěpán Krátký Kostomlaty 04:00,4
5. 2006 5 Dominík  Klempt Dobříň 04:46,2
6. 2006 36 Tomáš Král Sokol Roudnice atletika 04:50,3
             
             
Běh: 1200 m           Starší žákyně
1. 2003 17 Veronika Stanislavová Sokol Roudnice atletika 05:53,6
2. 2003 23 Kamila Kršová Sokol Roudnice atletika 05:54,2
             
             
Běh: 3000 m           Ženy
1. 1984 49 Zuzana Dlouhá Dlouháni 16:07,3
2. 1985 30 Krisýna Švecová Roudnice 16:16,8
3. 1978 21 Simona Špinerová Roudnice 16:44,4
4. 1981 22 Simona Kršová SK Židovice 17:57,7
5. 1956 43 Hana  Špinerová Roudnice 18:03,5
             
Běh: 3000 m           Muži
1. 1982 50 Jan Bureš CK Slavoj Terezín 12:36,3
2. 1986 42 Luděk Špiner Roudnice 14:12,4
3. 1960 51 Vladimír Dlouhý Dlouháni 14:28,5
4. 1978 31 Petr Švec Roudnice 15:32,0
5. 1977 48 Martin Pancl Roudnice 15:35,8
6. 1976 37 František Král Roudnice 16:30,0
7. 1962 52 Zdeněk Jíše Sokol Roudnice atletika 17:44,8
Attachments:
Download this file (BehParkem2017.xls)Opravené výsledky běhu[ ]36 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Běh od Hasy k Hase 31.12.2017 10:00 18 Dnů

Nejbližší akce

Běh boudeckou roklí
ne 17 pro
09:30 - 12:00
Běh od Hasy k Hase
ne 31 pro
08:00 - 17:00

Kalendář akcí

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 380 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de