Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol
Velikonoční běh do schodů 23.ročník
Sokol Roudnice n.L.     9.4.2017  
Ročník st.č Příjmení a jméno Příslušnost čas Pořadí
Předškoláci (2012 a mladší)      
2012 54 Dominik Varchola AK Louny 01:24,0 1
2012 22 Vilém Špiner Roudnice 01:38,8 2
2012 2 Filip Klempt Dynamo Dobříň 01:39,7 3
2011 78 Jonáš Třešňák Roudnice 01:40,9 4
2012 9 Matěj Kolesár Roudnice 01:41,9 5
2011 18 Julius Šlapal Roudnice 01:44,5 6
2013 44 Sebastian Faust Rovné 01:45,4 7
2012 48 Lukáš Noga Roudnice 01:50,2 8
2012 12 Josef  Čermák Roudnice 01:54,7 9
2014 29 Patrik Jindrák Roudnice 02:13,5 10
           
Předškolačky (2012- a mladší)      
2012 27 Štěpánka Skokanová Roudnice 01:31,1 1
2012 1 Veronika Štorková Sokol Roudnice 01:38,2 2
2012 17 Eliška Křenovská Roudnice 01:39,8 3
2012 69 Elen Švecová Roudnice 02:05,0 4
2014 21 Soňa špinerová Roudnice 02:10,3 5
2015 19 Valerie Šlapalová Roudnice 03:04,6 6
           
Elévky mladší (2009-2011)      
2009 90 Martina Masárová Roudnice 01:05,3 1
2009 82 Zuzana Vaňurová Sokol Rce atletika 01:09,6 2
2009 35 Ela Lošťáková AK Louny 01:10,5 3
2009 42 Bára Pelánová AK Louny 01:12,9 4
2009 38 Tereza Fišerová AK Louny 01:16,5 5
2010 24 Karolína Sobotková Roudnice 01:16,7 6
2011 43 Isabela Faustová Rovné 01:41,0 7
           
Elévové mladší (2008-2010)      
2009 79 Šimon Třešňák Roudnice 01:05,1 1
2009 32 Filip Švec Sokol Rce atletika 01:06,5 2
2009 53 Samuel Varchola AK Louny 01:09,5 3
2010 23 Robin Špiner Roudnice 01:17,2 4
2010 47 Jakub Noga Roudnice 01:19,5 5
2009 11 Jan Čermák Roudnice 01:24,5 6
2009 10 Tomáš Kolesár Roudnice 01:29,2 7
2010 86 Matěj Houžka Roudnice 01:33,1 8
2011 83 Jakub Beránek Roudnice 01:38,6 9
           
           
Elévky  starší (2006-2007)      
2006 73 Klaudie Kršová Sokol Rce atletika 00:56,3 1
2007 66 Nela Šťastná Sokol Rce atletika 01:02,2 2
2007 70 Pavla Kamírová Sokol Rce atletika 01:11,4 3
2008 88 Tereza Gratiasová Roudnice 01:32,8 4
           
Elévové  starší (2006-2007)      
2007 16 Filip Čížek Sokol Rce -Atletika 00:53,2 1
2007 15 Lukáš Čížek Sokol Rce -Atletika 00:53,7 2
2008 8 Jan Skokan Sokol Rce -Atletika 00:57,0 3
2008 30 Michal Jindrák Sokol Rce -Atletika 00:58,6 4
2007 91 Jan Chabada Sokol Rce -Atletika 01:00,3 5
2008 5 Petr Gala Sokol Rce atletika 01:03,2 6
2008 28 Jan Šimral Sokol Rce -Atletika 01:05,3 7
2008 6 Ivan fary Sokol Rce -Atletika 01:07,2 8
2007 13 Ondřej Ladnar Sokol Rce -Atletika 01:10,1 9
2008 7 Ondřej Mareš FK Ústí n.L. 01:17,0 10
2008 31 Vojtěch Drobný Sokol Rce -Atletika 01:33,2 11
2008 34 Aleš Růžička Sokol Rce -Atletika 01:33,2 12
2007 85 Marek Hužka Roudnice 01:41,1 13
           
Mladší žákyně (2004-2006)      
2004 51 Natalie Knorová AK Louny 00:48,6 1
2004 55 Tereza Sajdlová AK Louny 00:48,9 2
2005 49 Kateřina Helebrantová AK Louny 00:51,2 3
2006 71 Natalie Klepáčová Sokol Rce-atletika  00:52,3 4
2004 56 Kateřina Pospíšilová AK Louny 00:52,5 5
2006 65 Rozalie Rychetská Sokol Rce-atletika  00:55,4 6
2006 4 Natálie Šišovská Sokol Rce-atletika 00:56,6 7
2004 76 Pavlína Laubová Sokol Rce-atletika  00:57,1 8
2004 52 Kateřina Bachová AK Louny 00:58,5 9
2004 45 Klaudie Šlapalová Roudnice 01:01,0 10
2006 61 Markéta Tremlová Roudnice 01:03,8 11
2006 36 Sára Lošťáková AK Louny 01:10,3 12
2005 84 kateřina Houžková Roudnice 01:17,6 13
           
Mladší žáci (2004-2006)      
2004 14 Vít Beran Litoměřice 00:44,1 1
2005 50 tomáš Herink AK Louny 00:47,9 2
2006 64 Jonáš Rychetský Sokol Rce-atletika  00:48,9 3
2004 81 Adam Justa ASK Lovosice 00:50,1 4
2004 20 David Marek Sokol Rce-atletika  00:50,4 5
2006 80 Jan Třešňák Roudnice 00:58,3 6
2005 89 Michal Masár Sokol Roudnice 01:06,1 7
2005 63 Ondrej Tomík Roudnice 01:08,8 8
2006 3 Dominik Klempt Dynamo Dobříň 02:15,2 9
           
Starší žákyně (2002-2003)      
2003 57 Petra helebrantová AK Louny 00:45,6 1
2003 58 Natalie Bucharová AK Louny 00:51,7 2
2003 72 Kamila Kršová Sokol Rce-atletika  00:51,9 3
2003 75 Věra Králová Sokol Rce-atletika  00:55,0 4
2003 67 Veronika Stanislavová Sokol Rce-atletika  00:56,8 5
2003 46 Anna Hrabětová Roudnice 01:02,2 6
           
Starší žáci (2002-2003)      
2003 59 Jan Hřích AK Louny 00:41,9 1
2003 60 Josef Hluštík AK Louny 00:51,1 2
           
Dorost (2002-2003)        
2001 68 Nikola Štichhauerová Sokol Rce-atletika  00:53,0 1
2001 77 Tomáš Laube Sokol Rce-atletika  00:42,1 1
           
           
Ženy (1999 a starší)        
1980 62 Kateřina Tremlová Roudnice 00:48,6 1
1978 25 Simona Špinerová Roudnice 00:56,4 2
1977 37 Ivana Lošťáková AK Louny 00:59,1 3
1981 74 Simona Kršová SK Židovice 01:04,2 4
1984 41 Zuzana Dlouhá Dlouháni 01:07,8 5
1990 87 Jitka Pomykaczová Roudnice 01:17,3 6
           
           
Muži (1999 a starší)        
1993 40 Vladimír Dlouhý ml. Dlouháni 00:39,9 1
1986 26 Luděk Špiner Roudnice 00:42,8 2
1978 33 Petr švec SK Kleneč 00:44,2 3
1960 39 Vladimír Dlouhý Dlouháni 00:53,7 4
           
           
           
           
Závody se konaly za jasného počasí, teplota 13°C, závody proběhly bez úrazu.  
Celkem se zúčastnilo 92 závodníků, všichni závod dokončili.    
Díky technické chybě pořadatelů jedna závodnice závod opakovala.    
           
           
           
  V.Válek   Z.Jíše    
  Vrchní časoměřič Ředitel závodu    
           
Attachments:
Download this file (beh_schody2017.xls)Výsledky ve formátu Excel[ ]39 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Běh boudeckou roklí
ne 16 pro
09:30 - 12:00

Kalendář akcí

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de