Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

73 startujících se utkalo na náročné 222m dlouhé trati. Foto z akce naleznete zde. Výsledky ve formátu Excel pak pod článkem.

Velikonoční běh do schodů 22.ročník
           
Ročník st.č Příjmení a jméno Příslušnost čas Pořadí
Předškoláci (2011 a mladší)      
2010 11 Robin Špiner Roudnice 01:30,0 1
2011 15 Vojtch Bohatec Roudnice 01:50,0 2
2012 12 Vilém Špiner Roudnice 02:04,0 3
2014 20 Patrik Jindrák Roudnice 02:40,0 4
2014 24 Ondřej Vaněk Roudnice 03:14,0 5
           
Předškolačky (2011- a mladší)      
2012 3 Štěpánka Skokanová Roudnice 01:34,0 1
2014 21 Soňa Špinerová Roudnice 01:40,0 3
           
           
Elévovky mladší (2008-2010)      
2008 26 Sofie Lávicová AK Louny 01:01,0 1
2008 29 Barbora vaňková Roudnice 01:07,0 2
2008 25 Sofie Slavíková AK Louny 01:14,0 3
2009 27 Bára Pelanová AK Louny 01:15,0 4
2009 4 Elen Cimrová Roudnice 01:27,0 5
           
           
Elévové mladší (2008-2010)      
2008 7 Jan Skokan Sokol Rce atletika 01:03,0 1
2008 17 Matěj Krejza Roudnice 01:04,0 2
2008 19 Michal Jindrák Sokol Rce atletika 01:07,0 3
2009 28 Tomáš Laurice AK Louny 01:08,0 4
2008 14 Aleš Růžička Roudnice 01:20,0 5
2009 16 Jan Marek Roudnice 01:32,0 6
2009 1 Samuel Hnat AK Louny 01:32,0 7
2009 22 Jakub Procházka Roudnice 01:42,0 8
           
           
           
Elévky  starší (2006-2007)      
2006 31 Veronika Vávrová AK Louny 00:48,0 1
2006 36 Natálie Klepáčová Sokol Rce atletika 00:49,0 2
2006 22 Alžběta Bidrmanová AK Louny 00:57,0 3
2007 37  Klaudie Kršová Sokol Rce-Atletika 01:01,0 4
2006 32 Viktorie Slavíková AK Louny 01:03,0 5
2006 6 Aneta Kapounová Sokol Rce atletika 01:05,0 6
2007 35 Jesica Jones AK Louny 01:06,0 7
2006 34 Šárka Venclová AK Louny 01:07,0 8
           
Elévové  starší (2006-2007)      
2006 29 Adam Dienelt AK Louny 00:48,0 1
2007 10 Filip Čížek Sokol Rce -Atletika 00:54,0 2
2006 2 Marek Cuper Sokol Rce -Atletika 00:55,0 3
2007 30 Lukáš Laurich AK Louny 00:57,0 4
2007 9 Lukáš Čížek Sokol Rce -Atletika 00:59,0 5
2006 13 Jiří Růžička Roudnice 01:07,0 6
2007 5 Ondřej Ladnar Sokol Rce -Atletika 01:14,0 7
2007 5 Pavel Jůza Roudnice 01:16,0 8
2006 29 Tomáš Král Sokol Rce -Atletika 01:21,0 9
           
           
Mladší žákyně (2003-2005)      
2005 57 Adéla Markvartová Sokol Rce-atletika 00:43,0 1
2004 65 Natalie Knorová AK Louny 00:44,0 2
2004 63 Tereza Sajdlová AK Louny 00:46,0 3
2003 62 Lucie Hřivnáčová AK Louny 00:47,0 4
2005 69 Kateřina Helebrantová AK Louny 00:48,0 5
2003 61 Natalie Buchcarová AK Louny 00:49,0 6
2003 81 Kamila Kršová  Sokol Rce-atletika  00:50,0 7
2004 64 Kateřina Pospíšilová AK Louny 00:51,0 8
2004 67 Magdaléna Venclová AK Louny 00:53,0 9
2003 51 Veronika Stanislavová Sokol Rce-atletika  00:54,0 10
2004 66 Eliška Kalousová AK Louny 00:55,0 11
2003 59 Věra Králová Sokol Rce-atletika  00:55,0 12
2005 70 Magdaléna Toušková AK Louny 00:55,0 13
2004 68 Kateřina Bachová AK Louny 00:58,0 14
2004 83 Pavlína Laubová Sokol Rce-atletika  01:08,0 15
           
           
           
Mladší žáci (2003-2005)      
2003 71 Jan Hřích AK Louny 00:41,0 1
2005 73 Tomáš Herink AK Louny 00:50,0 2
2004 55 David Marek Sokol Rce-atletika  00:51,0 3
2004 80 Adam Justa ASK Lovosice 00:51,0 4
2003 86 Lukáš Karbulka Sokol Rce-atletika  00:55,0 5
2003 72 Josef Hluštík AK Louny 00:57,0 6
2003 56 Ondřej Marek Sokol Rce-atletika  00:57,0 6
           
           
           
Starší žákyně (2001-2002)      
2000 74 Karolína Taušková AK Louny 00:45,0 1
2001 75 Markéta Malá AK Louny 00:47,0 2
2001 52 Nikola Štichhauerová Sokol Rce-atletika  00:47,0 2
2002 77 Natalie Beckertová AK Louny 01:01,0 4
           
Starší žáci (2000-2001)      
           
2001 60 Ondřej Seiner Sokol Rce-atletika  00:31,0 1
2001 76 Tomáš Laube Sokol Rce-atletika  00:41,0 2
2002 58 Filip Markvart Sokol Rce-atletika  00:41,0 2
2001 76 Václav Vávra AK Louny 00:42,0 4
           
           
           
Ženy (1998 a starší)        
1973 78 Irena Vávrová AK Louny 00:51,0 1
1981 82 Simona Kršová Židovice 00:57,0 2
1995 79 Klára Jenčková AK Louny 00:58,0 3
           
           
Muži (1998 a starší)        
1993 67 Martin Lázna AK Louny 00:41,0 1
1977 58 Martin Pancl Roudnice 00:41,0 1
1973 54 Petr Markvart Budyně 00:49,0 3
           
           
           
           
           
Závody se konaly za polojasného počasí, teplota 4°C, závody proběhly bez úrazu.  
Celkem se zúčastnilo 73 závodníků, všichni závod dokončili.    
           
           
           
           
  J. Růžička Z.Jíše    
  Vrchní časoměřič Ředitel závodu    
           
Attachments:
Download this file (behdo schodu.xls)Výsledky běhu do schodů 2016[ ]25 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Sokolská akademie
st 29 kvě
17:00 - 19:00
Memoriál B. Vavřenové ve volejbale 4+2
so 15 čen
09:30 - 16:00
Podřipská laťka
ne 16 čen
09:30 - 12:00
Olympijský běh
st 19 čen
17:00 - 20:00

Kalendář akcí

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de