Kino Sokol

Program kina 31.12.2017 18:00 70 Dnů Program kina
Podřipská běžecká liga 2015
ročník St.č. Příjméní Jméno Oddíl/Město             pořadí
            Běh do schodů Říp-Rce Běh parkem Běh Labe    
                       
Elévky mladší    2007 - 2008                  
2007 45 Kršová Klaudie Sokol Rce-Atletika   1 1 1 1 120 1
2012 32 Skokanová Štěpánka Sokol Rce   2 7 2 3 110 2
2008 39 Vaňková Barbora Roudnice     2 2 2 87 3
2008 34 Němcová Roza Sokol Rce-Atletika       4 4 54 4
2011 49 Chvojková Sofie SK Židovice       5 4 53 5
2009 24 Masárová Mája Roudnice         1 30 6
2011 39 Čepková Kristýna Roudnice   1       30 7
2009 10 Cimrová Elen  Sokol Rce        1   30 8
2008 30 Slavíková Sofie AK Louny   2       29 9
2011 20 Lišková Marie ZŠ Úštěk         2 29 10
2007 29 Příhodová Adéla ZŠ Úštěk         3 28 11
2009 38 Rosová Dita Sokol Rce   3       28 12
2009   Masárová Martina Roudnice n.L.     3     28 13
2008 2 Cuperová Laura Sokol Rce Atletika       3   28 14
2011 41 Brotánková Klára Roudnice   3       28 15
2011 18 Černá Kateřina Kleneč       3   28 16
2008   Červenková Karolína Karolína Roudnice n.L.     4     27 17
2012 18 Křenovská Eliška Roudnice   4       27 18
2012 21 Švecová Elen  Kleneč       4   27 19
2008 3 Kutíková Elena ZŠ Úštěk         5 26 20
2007   Kálecová Barbora ZŠ Úštěk     5     26 21
2008 4 Vébrová Markéta Roudnice       5   26 22
2007 58 Faustová Natalie Roudnice         6 25 23
2010   Bradáčová Ema Sokol Roudnice     6     25 24
2008 8 Zikmundová Eva ZŠ Úštěk         7 24 25
2007 5 Červená Eliška ZŠ Úštěk         8 23 26
2011   Staňková Julie Levý Hradec     8     23 27
                       
                       
Elévové mladší    2007 - 2008                  
2008 31 Skokan Jan Sokol Rce-Atletika   7 2 4 6 105 1
2008 59 Růžička Aleš Roudnice   6 6   12 69 2
2007 33 Němec František Sokol Rce-Atletika       1 1 60 3
2007 38 Vávra Jan Sokol Rce-Atletika       2 3 57 4
2008 3 Ševčík Karel Ševčík Roudnice   1   6   55 5
2007 1 Hartman Václav Sokol Rce-Atletika       3 5 54 6
2008 52 Rajnyš Jakub Roudnice     4   12 46 7
2008 50 Chvojka Eliáš SK Židovice       7 14 41 8
2007   Ježek Adam TJ Klášterec n.O.     1     30 9
2010 26 Prchlík Vojtěch Litoměřice         1 30 10
2010 18 Bach Tobiáš AK Louny   1       30 11
2014 23 Vaněk Ondřej Sokol Roudnice       1   30 12
2007 54 Chabada Jan Sokol Rce-Atletika         2 29 13
2007 15 Jůza Pavel Roudnice   2       29 14
2010 44 Špiner Robin Roudnice   2       29 15
2007 16 Ladnar Ondřej Roudnice   3       28 16
2008   Staněk Lukáš Levý Hradec     3     28 17
2012 37 Cimr Jáchym Roudnice   3       28 18
2008 28 Schoř Jan Ctiněves         4 27 19
2009 19 Dragoun Jakub AK Louny   4       27 20
2012 45 Špiner Vilém Roudnice   4       27 21
2009 20 Dragoun Filip AK Louny   5       26 22
2007   Bradáč Tomáš Sokol Roudnice      5     26 23
2009 15 Švec Filip Sokol Rce Atletika       5   26 24
2007 6 Javůrek Petr ZŠ Úštěk         7 24 25
2007 4 Benda  Tomáš ZŠ Úštěk         8 23 26
2007 40 Čepek Vojtšch Roudnice   8       23 27
2008 35 Jindrák Michal Sokol Rce-Atletika         9 22 28
2007 42 Jelínek Štěpán Praha   9       22 29
2007 51 Kircschner Adam Praha         10 21 30
2008 7 Liška Oldřich ZŠ Úštěk         11 20 31
                       
                       
Elévky  starší    2005 - 2006                  
2006 36 Klepáčová Natalie Sokol Rce-Atletika   8 3 2 2 109 1
2005 42 Markvartová Adéla Sokol Rce-Atletika   1 1   1 90 2
2005 10 Junková Eliška ZŠ Úštěk     2   4 56 3
2005 32 Veselá Veronika Sokol Rce-atletika   12 5     45 4
2006 34 Šišovská Natalie Sokol Rce-atletika       1   30 5
2006 21 Vávrová Veronika AK Louny   2       29 6
2006 9 Kálesová Barbora ZŠ Úštěk         3 28 7
2005 24 Helebrantová Kateřina AK Louny   3       28 8
2006 22 Bidrmanová Alžběta AK Louny   4       27 9
2005 34 Lébrová Eliška Sokol Rce-tenis     4     27 10
2005 11 Šulíková Kateřina ZŠ Úštěk         5 26 11
2005 25 Jožková Petra AK Louny   5       26 12
2006 2 Pavlíšková Irena Sokol Rce-Atletika         6 25 13
2006 43 Kypová Kypová AK Louny   6       25 14
2005 26 Toušková Magdaléna AK Louny   7       24 15
2006 31 Slavíková Viktorie AK Louny   9       22 16
2006 6 Bušková Kateřina Libochovice   10       21 17
2006 4 Bošinová Kateřina Roudnice   11       20 18
2006 23 Laubeová Kateřina AK Louny   13       18 19
                       
                       
Elévové  starší    2005 - 2006                  
2005 25 Masár Michal Sokol Rce-míč.hry   3 1   2 87 1
2006 12 Král Tomáš Sokol Rce -Atletika   5 4 2   82 2
2006 40 Cuper Marek Sokol Rce-Atletika       1 1 60 3
2006 60 Růžička Jiří Roudnice   4 2     56 4
2006 27 Dienelt Adam AK Louny   1       30 5
2005 29 Hrnk Tomáš AK Louny   2       29 6
2006 21 Kulhavý Jiří Sokol Rce-Atletika         3 28 7
2006   Marek Kryštof Sokol Roudnice Atletika     3     28 8
2006   Kulhavý Jiří Sokol Rce-Atletika       3   28 9
2005 19 Lang Lukáš ZŠ Úštěk         4 27 10
2005 28 Hluštík Jiří AK Louny   6       25 11
                       
                       
Mladší žákyně    2002 - 2004                  
2003 23 Kršová Kamila Sokol Rce-Atletika   2 1 2 1 118 1
2003 55 Králová Věra Sokol Rce-Atletika   7 4 3 4 106 2
2003 22 Stanislavová Veronika Sokol Rce-Atletika       1 2 59 3
2004 57 Laubová Pavlína Sokol Rce-Atletika       4 7 51 4
2004 59 Knorová Natalie AK Louny   1       30 5
2003   Buková Anežka Sokol Roudnice Atletika     2     29 6
2004 24 Neubauerová Rozálie GC Litoměřice         3 28 7
2003 61 Buchcarová Natalie AK Louny   3       28 8
2003   Hrnčířová Hana ZŠ Úštěk     3     28 9
2004 58 Kalousová Eliška AK Louny   4       27 10
2004 26 Votavová Kristýna GC Litoměřice         5 26 11
2004 57 Sajdlová Tereza AK Louny   5       26 12
2004   Řeháková Anežka ZŠ Úštěk     5     26 13
2004 13 Věchtová Tereza ZŠ Úštěk         6 25 14
2004 56 Rychtaříková Lucie AK Louny   6       25 15
2004 16 Jandová Hana ZŠ Úštěk         8 23 16
                       
                       
Mladší žáci   2002 - 2004                  
2002 41 Markvart Filip Sokol Rce-Atletika   1 1 1 1 120 1
2003 49 Karbulka Lukáš Sokol Rce-Atletika   4 9 2 4 105 2
2004 32 Justa Adam Sokol Rce-Atletika     2   3 57 3
2004 12 Štěpánek Jindřich ZŠ Úštěk     6   2 54 4
2003 18 Barnet David ZŠ Úštěk     7   6 49 5
2001 29 Hrnčíř Vladimír ZŠ Úštěk     8   7 47 6
2002 64 Czervoniak Daniel AK Louny   2       29 7
2003 62 Hřích Jan AK Louny   3       28 8
2003   Šrámek Martin Šrámek Martin ZŠ Úštěk     3     28 9
2004   Hedánek Matěj Hedánek Matěj ZŠ Úštěk     4     27 10
2003 27 Prchlík Matěj Litoměřice         5 26 11
2004 71 Jelínek Tobiáš Sokol Praha   5       26 12
2004   Marek David Marek David Sokol Roudnice Atletika     5     26 13
2003 63 Hluštík Josef AK Louny   6       25 14
2004 54 Rosa Ivan Sokol Roudnice   7       24 15
2004 9 Korda Tomáš Sokol Roudnice - MŽ   8       23 16
2004 70 Málek Michal Sokol Roudnice   9       22 17
                       
                       
Starší žákyně   2000 - 2001                  
2001 20 Štichhauerová Nikola Sokol Rce-Atletika     2   1 59 1
2001 15 Hedánková Karolína ZŠ Úštěk     1   2 59 2
2001 14 Haincová Nela ZŠ Úštěk     3   3 56 3
2000 52 Taušková Karolína AK Louny   1       30 4
2001 51 Malá Markéta AK Louny   2       29 5
                       
                       
Starší žáci   2000 - 2001                  
2000 37 Ševčík Richard Sokol Rce-Atletika   3   1 1 88 1
2001 10 Laube Tomáš Sokol Rce-atletika    4 1 2   86 2
2000 65 Perenský Lukáš Perenský Lukáš AK Louny   1       30 3
2001 2 Seiner Ondřej Sokol Rce-atletika    2       29 4
Podřipská běžecká liga 2015
ročník St.č. Příjméní Jméno Oddíl/Město             pořadí
            Běh do schodů Říp-Rce Běh parkem Běh Labe    
                       
Elévky mladší    2007 - 2008                  
2007 45 Kršová Klaudie Sokol Rce-Atletika   1 1 1 1 120 1
2012 32 Skokanová Štěpánka Sokol Rce   2 7 2 3 110 2
2008 39 Vaňková Barbora Roudnice     2 2 2 87 3
2008 34 Němcová Roza Sokol Rce-Atletika       4 4 54 4
2011 49 Chvojková Sofie SK Židovice       5 4 53 5
2009 24 Masárová Mája Roudnice         1 30 6
2011 39 Čepková Kristýna Roudnice   1       30 7
2009 10 Cimrová Elen  Sokol Rce        1   30 8
2008 30 Slavíková Sofie AK Louny   2       29 9
2011 20 Lišková Marie ZŠ Úštěk         2 29 10
2007 29 Příhodová Adéla ZŠ Úštěk         3 28 11
2009 38 Rosová Dita Sokol Rce   3       28 12
2009   Masárová Martina Roudnice n.L.     3     28 13
2008 2 Cuperová Laura Sokol Rce Atletika       3   28 14
2011 41 Brotánková Klára Roudnice   3       28 15
2011 18 Černá Kateřina Kleneč       3   28 16
2008   Červenková Karolína Karolína Roudnice n.L.     4     27 17
2012 18 Křenovská Eliška Roudnice   4       27 18
2012 21 Švecová Elen  Kleneč       4   27 19
2008 3 Kutíková Elena ZŠ Úštěk         5 26 20
2007   Kálecová Barbora ZŠ Úštěk     5     26 21
2008 4 Vébrová Markéta Roudnice       5   26 22
2007 58 Faustová Natalie Roudnice         6 25 23
2010   Bradáčová Ema Sokol Roudnice     6     25 24
2008 8 Zikmundová Eva ZŠ Úštěk         7 24 25
2007 5 Červená Eliška ZŠ Úštěk         8 23 26
2011   Staňková Julie Levý Hradec     8     23 27
                       
                       
Elévové mladší    2007 - 2008                  
2008 31 Skokan Jan Sokol Rce-Atletika   7 2 4 6 105 1
2008 59 Růžička Aleš Roudnice   6 6   12 69 2
2007 33 Němec František Sokol Rce-Atletika       1 1 60 3
2007 38 Vávra Jan Sokol Rce-Atletika       2 3 57 4
2008 3 Ševčík Karel Ševčík Roudnice   1   6   55 5
2007 1 Hartman Václav Sokol Rce-Atletika       3 5 54 6
2008 52 Rajnyš Jakub Roudnice     4   12 46 7
2008 50 Chvojka Eliáš SK Židovice       7 14 41 8
2007   Ježek Adam TJ Klášterec n.O.     1     30 9
2010 26 Prchlík Vojtěch Litoměřice         1 30 10
2010 18 Bach Tobiáš AK Louny   1       30 11
2014 23 Vaněk Ondřej Sokol Roudnice       1   30 12
2007 54 Chabada Jan Sokol Rce-Atletika         2 29 13
2007 15 Jůza Pavel Roudnice   2       29 14
2010 44 Špiner Robin Roudnice   2       29 15
2007 16 Ladnar Ondřej Roudnice   3       28 16
2008   Staněk Lukáš Levý Hradec     3     28 17
2012 37 Cimr Jáchym Roudnice   3       28 18
2008 28 Schoř Jan Ctiněves         4 27 19
2009 19 Dragoun Jakub AK Louny   4       27 20
2012 45 Špiner Vilém Roudnice   4       27 21
2009 20 Dragoun Filip AK Louny   5       26 22
2007   Bradáč Tomáš Sokol Roudnice      5     26 23
2009 15 Švec Filip Sokol Rce Atletika       5   26 24
2007 6 Javůrek Petr ZŠ Úštěk         7 24 25
2007 4 Benda  Tomáš ZŠ Úštěk         8 23 26
2007 40 Čepek Vojtšch Roudnice   8       23 27
2008 35 Jindrák Michal Sokol Rce-Atletika         9 22 28
2007 42 Jelínek Štěpán Praha   9       22 29
2007 51 Kircschner Adam Praha         10 21 30
2008 7 Liška Oldřich ZŠ Úštěk         11 20 31
                       
                       
Elévky  starší    2005 - 2006                  
2006 36 Klepáčová Natalie Sokol Rce-Atletika   8 3 2 2 109 1
2005 42 Markvartová Adéla Sokol Rce-Atletika   1 1   1 90 2
2005 10 Junková Eliška ZŠ Úštěk     2   4 56 3
2005 32 Veselá Veronika Sokol Rce-atletika   12 5     45 4
2006 34 Šišovská Natalie Sokol Rce-atletika       1   30 5
2006 21 Vávrová Veronika AK Louny   2       29 6
2006 9 Kálesová Barbora ZŠ Úštěk         3 28 7
2005 24 Helebrantová Kateřina AK Louny   3       28 8
2006 22 Bidrmanová Alžběta AK Louny   4       27 9
2005 34 Lébrová Eliška Sokol Rce-tenis     4     27 10
2005 11 Šulíková Kateřina ZŠ Úštěk         5 26 11
2005 25 Jožková Petra AK Louny   5       26 12
2006 2 Pavlíšková Irena Sokol Rce-Atletika         6 25 13
2006 43 Kypová Kypová AK Louny   6       25 14
2005 26 Toušková Magdaléna AK Louny   7       24 15
2006 31 Slavíková Viktorie AK Louny   9       22 16
2006 6 Bušková Kateřina Libochovice   10       21 17
2006 4 Bošinová Kateřina Roudnice   11       20 18
2006 23 Laubeová Kateřina AK Louny   13       18 19
                       
                       
Elévové  starší    2005 - 2006                  
2005 25 Masár Michal Sokol Rce-míč.hry   3 1   2 87 1
2006 12 Král Tomáš Sokol Rce -Atletika   5 4 2   82 2
2006 40 Cuper Marek Sokol Rce-Atletika       1 1 60 3
2006 60 Růžička Jiří Roudnice   4 2     56 4
2006 27 Dienelt Adam AK Louny   1       30 5
2005 29 Hrnk Tomáš AK Louny   2       29 6
2006 21 Kulhavý Jiří Sokol Rce-Atletika         3 28 7
2006   Marek Kryštof Sokol Roudnice Atletika     3     28 8
2006   Kulhavý Jiří Sokol Rce-Atletika       3   28 9
2005 19 Lang Lukáš ZŠ Úštěk         4 27 10
2005 28 Hluštík Jiří AK Louny   6       25 11
                       
                       
Mladší žákyně    2002 - 2004                  
2003 23 Kršová Kamila Sokol Rce-Atletika   2 1 2 1 118 1
2003 55 Králová Věra Sokol Rce-Atletika   7 4 3 4 106 2
2003 22 Stanislavová Veronika Sokol Rce-Atletika       1 2 59 3
2004 57 Laubová Pavlína Sokol Rce-Atletika       4 7 51 4
2004 59 Knorová Natalie AK Louny   1       30 5
2003   Buková Anežka Sokol Roudnice Atletika     2     29 6
2004 24 Neubauerová Rozálie GC Litoměřice         3 28 7
2003 61 Buchcarová Natalie AK Louny   3       28 8
2003   Hrnčířová Hana ZŠ Úštěk     3     28 9
2004 58 Kalousová Eliška AK Louny   4       27 10
2004 26 Votavová Kristýna GC Litoměřice         5 26 11
2004 57 Sajdlová Tereza AK Louny   5       26 12
2004   Řeháková Anežka ZŠ Úštěk     5     26 13
2004 13 Věchtová Tereza ZŠ Úštěk         6 25 14
2004 56 Rychtaříková Lucie AK Louny   6       25 15
2004 16 Jandová Hana ZŠ Úštěk         8 23 16
                       
                       
Mladší žáci   2002 - 2004                  
2002 41 Markvart Filip Sokol Rce-Atletika   1 1 1 1 120 1
2003 49 Karbulka Lukáš Sokol Rce-Atletika   4 9 2 4 105 2
2004 32 Justa Adam Sokol Rce-Atletika     2   3 57 3
2004 12 Štěpánek Jindřich ZŠ Úštěk     6   2 54 4
2003 18 Barnet David ZŠ Úštěk     7   6 49 5
2001 29 Hrnčíř Vladimír ZŠ Úštěk     8   7 47 6
2002 64 Czervoniak Daniel AK Louny   2       29 7
2003 62 Hřích Jan AK Louny   3       28 8
2003   Šrámek Martin Šrámek Martin ZŠ Úštěk     3     28 9
2004   Hedánek Matěj Hedánek Matěj ZŠ Úštěk     4     27 10
2003 27 Prchlík Matěj Litoměřice         5 26 11
2004 71 Jelínek Tobiáš Sokol Praha   5       26 12
2004   Marek David Marek David Sokol Roudnice Atletika     5     26 13
2003 63 Hluštík Josef AK Louny   6       25 14
2004 54 Rosa Ivan Sokol Roudnice   7       24 15
2004 9 Korda Tomáš Sokol Roudnice - MŽ   8       23 16
2004 70 Málek Michal Sokol Roudnice   9       22 17
                       
                       
Starší žákyně   2000 - 2001                  
2001 20 Štichhauerová Nikola Sokol Rce-Atletika     2   1 59 1
2001 15 Hedánková Karolína ZŠ Úštěk     1   2 59 2
2001 14 Haincová Nela ZŠ Úštěk     3   3 56 3
2000 52 Taušková Karolína AK Louny   1       30 4
2001 51 Malá Markéta AK Louny   2       29 5
                       
                       
Starší žáci   2000 - 2001                  
2000 37 Ševčík Richard Sokol Rce-Atletika   3   1 1 88 1
2001 10 Laube Tomáš Sokol Rce-atletika    4 1 2   86 2
2000 65 Perenský Lukáš Perenský Lukáš AK Louny   1       30 3
2001 2 Seiner Ondřej Sokol Rce-atletika    2       29 4
130

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Běh Labe 21.10.2017 09:30 1 Day

Nejbližší akce

Hvězdicový pochod na Říp
so 28 říj
06:00 - 16:00
krajský přebor v krosu
so 11 lis
08:00 - 17:00

Kalendář akcí

říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 246 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de