Datum konání:                  19.11.2016
Místo konání:                    Sportovní hala Pod Lipou, Vědomice

6. „Čobolský Kůzlata – Libochovice
  7. „ HVĚZDY“ – Ústí nad Labem
  8. „Déčko“ . VK Roudnice nad Labem

Komentář:

Tento turnaj se odehrál na 3 kurtech sportovní haly Pod Lipou. Družstva hrála turnajovým systémem na dva hrané sety. Ve dvou základních skupinách. První dva ze skupin postupovali do finálové skupiny. Ostatní hráli o umístnění na dalších místech.

Jménem Sokolské župy Podřipské a tělocvičné jednoty Sokol Roudnice nad Labem pozdravil účastníky Vojtěch Válek předseda odboru sportů Sokolské župy Podřipské a  starosta T. J. Sokol Roudnice nad Labem. Vzpomenul na celkovou tradicí volejbalových turnajů hraných v Roudnicí nad Labem, které jsou součástí programů ČOS odboru sportů.

44. ročník tohoto turnaje byl konaný u příležitosti dne studenstva.
Letošního ročníku se zúčastnili některé hráčky, které byli účastníce 1. ročníku tohoto turnaje již v roce 1972.

Po stránce sportovní a společenské splnil turnaj očekávání. Začátek prvního utkání byl v 10 hodin a turnaj se dohrával v 16 hodin. Celkem se odehrálo 20 dvou setových zápasů, při kterých se všichni účastnici dobře bavili.  Turnaj se obešel bez zranění a podobných komplikací.

Jednotlivým vítězům byly předané drobné dárky, diplomy a poháry. Hráči i hráčky odjížděli spokojeni a těší se na další sportovní události.

Všichni byli pozvání na další volejbalové události v Roudnici nad Labem v roce 2017:

1. - Jarní volejbalový turnaj                         29.března – sportovní hala Pod Lipou