Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

 

 

 

 

 

 

 

   

Vážení spoluobčané, sportovní přátelé, sestry a bratři,

                 

 

tradičně bych Vám chtěl popřát do Nového roku 2018 pevné zdraví, štěstí, spokojenost a mnoho sportovních aktivit jménem svým i Tělocvičné jednoty Sokol Roudnice nad Labem.

 

V minulém roce jsme pořádali pro veřejnost tradiční sportovní akce v rámci našich oddílů kulturistiky, kuželek, nohejbalu, volejbalu, turistiky, gymnastiky i všestrannosti. Tyto akce by se nemohly konat bez obětavé odborné činnosti našich cvičitelů, trenérů, vedoucích oddílů nebo rozhodčích. Za jejich celoroční práci jim chci touto cestou poděkovat. Je třeba též poděkovat i aktivním členům Sokola a dalším spolupracovníkům, kteří pomáhají zajistit nejen sportovní, ale i kulturní a společenské akce. Příkladem je kolektiv v kině Sokol, díky němuž zde znovu probíhají představení kina, koncerty, akademie a přednášky.

 

Rád bych na tomto místě poděkoval též mnoha sponzorům, bez jejichž pomoci bychom nemohli udržovat naše sportoviště, dětské sportovní hřiště a také kino. Především se jedná o Nadaci ČEZ, která v roce 2017 poskytla finanční prostředky na obnovu lehkoatletického stadionu, který je využíván všemi roudnickými školami.

 

Letošní rok je pro nás zvlášť významný, především uplyne 150 let od vzniku naší jednoty. Jsme tedy po Lounech druhá nejstarší sokolská jednota v Ústeckém kraji. Toto kulaté výročí oslavíme řadou akcí, mimo jiné výstavou v Podřipském muzeu. Tradičně se v červencových dnech zúčastníme všesokolského sletu, který je již šestnáctý v pořadí. V současnosti nacvičujeme dvě skladby pro děti a dvě skladby pro muže a ženy.

 

Náš spolek je otevřenou organizací pro všechny věkové kategorie a především pro děti a mládež, která je naší budoucností.

 

Přijďte mezi nás, do našich kolektivů a zapojte se do sportovní všestrannosti, do různých sportů nebo do společensko-kulturního dění, které roudnický Sokol pořádá.

 

Se sokolským pozdravem Nazdar Vojtěch Válek

starosta T.J. Sokol Roudnice n.L.

 

 

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Olympijský běh
st 19 čen
17:00 - 20:00

Kalendář akcí

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de