Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

Novoroční slovo starosty roudnického Sokola Vojtěcha Válka

Vážení čtenáři, na prahu nového roku 2017 bych chtěl krátce zhodnotit činnost naší sokolské tělocvičné jednoty v právě uplynulém roce. Dosáhli jsme několika významných úspěchů, mezi které je možno zařadit především vybudování a zprovoznění Oranžového hřiště s podporou nadace ČEZ, po dohodě se zástupci města zpřístupnění Tyršova stadionu školám a široké veřejnosti a rozšíření provozu kina Sokol vybudováním první etapy topení v zákulisních prostorách. V rámci sportovní činnosti jsme již tradičně pořádali různé druhy běhů , prázdninový příměstský tábor a atletické soustředění, turnaje ve volejbale a nohejbale, horskou a vodní turistiku a nově jsme zorganizovali 28. října hvězdicový turistický pochod na Říp. Tuto akci chceme pořádat pravidelně a v roce 100. výročí vzniku ČSR významně zvýšit počet výchozích míst pro tento hvězdicový pochod. Pro zkvalitnění tělocvičné a sportovní činnosti naše jednota vypracovala Plán rozvoje T.J. Sokol Roudnice n.L.do r.2020 , ve kterém ve spolupráci s městem Roudnice n.L. zakotvila údržbu a rozvoj zařízení Tyršova stadionu. Dále jsme požádali na MŠMT o granty na obnovu tartanové dráhy na TS v rámci podpory činnosti mládežnických družstev. I v dalším roce chceme v naší kulturní činnosti pokračovat ke spokojenosti našich členů a přátel. V kině chceme pro naše občany pořádat koncerty, divadelní představení a přednášky. Vzhledem k tomu , že jsme nezisková organizace, provoz takového zařízení záleží na návratnosti provozovaných akcí, což je podmíněno dostatečnou návštěvností, případně přispěním sponzorů, kterým na tomto místě – především městu Roudnice – děkujeme. Vážení přátelé, za dva roky se uskuteční XVI.všesokolský slet s mnoha pěknými skladbami především pro mládež. Přijďte mezi nás a zúčastněte se i vy této velkolepé akce. Všem lidem přeji, aby rok 2017 prožili ve zdraví, spokojenosti a ve štěstí. Znovu vás zvu – přijďte mezi nás !

Vojtěch Válek, starosta T.J. Sokol Roudnice n.L.

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Nejbližší akce

Olympijský běh
st 19 čen
17:00 - 20:00

Kalendář akcí

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 87 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de